Jog, közigazgatás

Vállalati jogász munkakörben álláslehetőség Egerben

Munkavégzés helye: Eger
2018. 11. 28. 07:52

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vállalati Jogász

Feladatok:

  • Szerződések, beadványok, és egyéb okiratok szerkesztése, jogi előkészítése, véleményezése
  • A vállalat vezetőinek, szervezeti egységeinek jogi támogatása
  • Kapcsolattartás hatóságokkal
  • A vállalat jogszabályi megfelelésének biztosítása
  • Vállalati irányelvek, szabályzatok kimunkálása, fejlesztése
  • Az ügyvezető igazgatók munkájának teljes körű támogatása
  • Levelezés, tárgyalási anyagok előkészítése, összefoglalók készítése, megbeszélések, találkozók szervezése, prezentációk, statisztikák összeállítása, koordinációs feladatok
  • Eljárás elektronikus cég és változásbejegyzési ügyekben

Elvárások:

  • Jogász végzettség
  • Kiváló képességű pályakezdők vagy 1-3 éves gyakorlattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • Felsőfokú, aktív angol és német nyelvtudás
  • Munkajogi ismeretek
  • Adatvédelmi gyakorlati és elméleti ismeretek
  • Építési, ingatlanjogi gyakorlat
  • Nemzetközi beszállítói szerződések ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • Magabiztos IT ismeretek (MS Office, aktív internet és jogtár használat)
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés képessége
  • Igényes, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet, jó kommunikációs képesség

Előnyök:

  • Jogi szakvizsga
  • Jogi végzettségen túl közgazdász vagy mérnök végzettség

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafeteriát
  • Étkezési támogatást
  • Széleskörű sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.