Minőségbiztosítás

Technikai szerviz mérnök pozícióba munkalehetőség Egerben

Munkavégzés helye: Eger
2018. 11. 23. 09:12

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft.

munkatársat keres

Technikai szerviz mérnök pozícióba

Feladatok:

  • Részvétel a vevői elégedettség kialakításában a ZF szervízhelyeken és végfelhasználóknál
  • Vevők, ZF szerviz hálózat műszaki támogatása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői látogatások
  • Járműgyártóktól és végfelhasználóktól a szervízhálózathoz érkező reklamációk kezelése
  • Részvétel a garanciális meghibásodások, futó vevői panaszok, reklamált termékek kivizsgálásában, elemzésében
  • Reklamációs statisztikák készítése
  • Piaci igények nyomon követése vevői igényeknek megfelelően
  • Részvétel futó projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • 3-4 éves autóipari beszállítói környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Biztos, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív, felelősségteljes, igényes, munkavégzés
  • Utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Minőségbizosítási területen, reklamáció kezeléssel kapcsolatban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.