Építőipar, építészet

Projektvezető munkakörben álláslehetőség irodáinkban

Munkavégzés helye: Eger
2018. 11. 30. 15:36

az egri székhelyű Euro Campus Kft.

Projektvezető

munkakörökbe keres

Budapest és környékére kivitelezési munkáihoz a budapesti irodánkba kollégákat,

valamint

Eger és környékére kivitelezési munkáihoz az egri irodánkba kollégákat

Feladatok:

  • a cég építési projektjeinek önálló irányítása
  • projektek előkészítésének irányítása
  • ajánlatok készítése
  • pályázati anyagok összeállítása
  • projekt fedezeti terveinek készítése és aktualizálása
  • előrehaladási jelentések készítése és adatszolgáltatás a cégvezetés felé
  • a kitűzött határidő, minőségi- és financiális célok elérésének felügyelete
  • alvállalkozók és beszállítók versenyeztetése, szerződések előkészítése
  • számlázások előkészítése, teljesítés igazolások beszerzése
  • napi kapcsolattartás a megrendelővel, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel
  • építési munkák szervezése, felügyelete
  • a projekt szervezet operatív irányítása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő-, vagy építészmérnök)
  • építési szakterületen szerzett tapasztalat minimum 5 év
  • kivitelezési munkák előkészítésében és lebonyolításában jártasság
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, MS Projekt)
  • kiváló szervező és kommunikációs képesség
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • kiemelkedő probléma megoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Felelős műszaki vezetői vagy műszaki ellenőri jogosultság megléte előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • korszerű munkaeszközök (amennyiben a munkakör ellátásához szükséges: laptop, telefon, gépjármű)
  • folyamatos szakmai kihívás
  • karrierlehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikus, fiatal csapat
  • munkavégzés helye: Budapest és környékén végzett munkák esetén Budapest, Eger és környékén végzett munkák esetén Eger. Kérem jelölje meg jelentkezésekor, melyik telephelyre kívánja beadni pályázatát.
  • munkaviszony: határozatlan
  • munkaidő: teljes