Építőipar, építészet

Építésvezető álláslehetőség az egri székhelyű Euro Campus Kft.-nél

Munkavégzés helye: Eger
2018. 11. 30. 15:35

az egri székhelyű Euro Campus Kft.

   Építés vezető

 munkakörökbe keres

Budapest és környékére kivitelezési munkáihoz a budapesti irodánkba kollégákat,

 valamint

Eger és környékére kivitelezési munkáihoz az egri irodánkba kollégákat

Feladatok:

  • kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása,
  • alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése, igazolások alátámasztása
  • építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése,
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
  • Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök diploma)/magasépítő technikus
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • magabiztos, határozott, döntésképes, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • projekthelyszínen történő munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • korszerű munkaeszközök (amennyiben a munkakör ellátásához szükséges: laptop, telefon, gépjármű)
  • folyamatos szakmai kihívás
  • karrierlehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikus, fiatal csapat
  • munkavégzés helye : Budapest és környékén végzett munkák esetén Budapest, Eger és környékén végzett munkák esetén Eger. Kérem jelölje meg jelentkezésekor, melyik telephelyre kívánja beadni pályázatát.
  • munkaviszony: határozatlan
  • munkaidő: teljes