A La Contessa Kastélyhotel 4* os wellness szállodába keresünk könyvelő munkatársat

La Contessa Kastélyhotel  4* os wellness szállodába keresünk, tapasztalt, agilis, munkájában elhivatott

Könyvelő

munkatársat.

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  •  Heves Megye

Magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével várjuk.

Feladatok

  • Beérkező számlák ellenőrzése, könyvelése,
  • Házipénztár kezelése,
  • EF munkavállalók adminisztrációja
  • Bér, munkaügyi dokumentumok ügyintézése,
  • Havi és éves leltározásban részvétel,
  • Egyéb nyilvántartások vezetése, jelentések összeállítása

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 év könyvelői gyakorlat,
  • Kiemelkedő probléma megoldó készség, lojalitás, terhelhetőség

  • Több éves szállodai könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Hostware rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Korrekt jövedelem
  • Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Személyzeti szállás lehetőség