Szakmunka

A Platt 2003 Kft.-nél lakatos munkakörben álláslehetőség

Munkavégzés helye: Eger
2018. 10. 25. 09:01

Lakatos

Cégünkről:

A Platt 2003 Kft. néhány éve európai színtérre kilépő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió kiemelten elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Pozíció: Lakatos

Feladatok:

  • alkatrészek összeállítása, hegesztése, megmunkálása 1 műszakos munkarendben
  • műszaki és minőségi elvárások betartása, a gyártási folyamat ezek alapján történő kivitelezése
  • pontos fém-, hegesztőmunka
  • előkészítés, tervolvasás

Elvárások:

  • önálló gyártás műszaki rajzról
  • magabiztos, minőségi Co hegesztés
  • előny: szerkezet- vagy karosszérialakatos végzettség, tűzvédelmi szakvizsga
  • önállóság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, egyéb juttatás
  • Bejárási támogatás,
  • Stabil, biztos háttér
  • Lendületes, jó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem"gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése