Szakmunka

Háztechnikus állás manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területén

Munkavégzés helye: Eger
2018. 10. 24. 10:07

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Háztechnikus

Feladatok:

  • Tervezett épület, épületvillamossági és épületgépészeti karbantartási feladatok elvégzése.
  • Váratlan, épületekkel kapcsolatos javítási feladatok elvégzése
  •  Közmű és segédüzemi berendezések meghibásodása esetén, soron kívüli beavatkozások
  • Szükség esetén ügyeleti rendelkezésre állás
  •  Jelentések készítése
  • Elvégzett feladatok SAP dokumentálása
  • Észlelt hibák, hiányosságok megszüntetése, jelentése
  • Külső szakvállalkozókkal együttműködés
  •  Folyamatos infrastrukturális üzemvitel biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú villanyszerelői végzettség
  •  Infrastrukturális karbantartási területen szerzett tapasztalat
  •  Épületgépészeti vagy/és villanyszerelési, karbantartási ismeretek
  •  Alkalmazkodó képesség, lelkiismeretes munkavégzés
  •  Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság
  •  Csoportban való együttműködés
  • Hajlandóság több műszakos munkarendben történő munkavégzésre

Előnyök:

  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Villamosmű-kezelő végzettség Targonca vezetői, emelőgép kezelői végzettség
  • Gázüzemű berendezés karbantartói képesítés
  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  •  Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafateria
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

ZF Hungária Kft.

www.zf.com/hu

Kistályai út 2. 3300, Eger

+36 36 520 100

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése