Telekommunikációs Cég munkatársakat keres vezetékes hálózat szerelő és vezető szerelő munkakörbe

LH COM Kft.
Eger, Mezőkövesd
Bruttó 1 000 Ft - 1 600 Ft / óra
2018. 10. 15.

Az LH COM Kft. munkatársakat keres az alábbi munkakörbe: Vezetékes hálózat szerelő és vezető szerelő

Munkavégzés helye: Mezőkövesd

Jelentkezés e-mailben  a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy személyesen ( 3400 Mezőkövesd, Alkotmáyn u. 4-6. ).

Tel.: 49/311-488

Feladatok

  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózatok építése, üzemenltetése
  • Biztonságtechnikai rendszerek telepítése, üzemeltetése
  • Kamerarendszerek telepítése
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása ( munkalapok, jelentések , hibajegyek kezelése)

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  •  Legalább középfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Rugalmas és változatos munka
  • Képzési lehetőség
  • Utazás térítés
  • Jó hangulatú, fiatal csapat