Adminisztráció, irodai munka

Olasz nyelven beszélő irodai munkatársat keresünk káli munkavégzéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kál
2018. 10. 09. 13:21

A MARSHALL Ablakgyár Kft. 2007 óta a folyamatos fejlesztéseknek és sikeres értékesítési tevékenységének köszönhetően piaci pozícióját tekintve a legnagyobb ablakgyártók közé tartozik Magyarországon.

Automata gépsorainkon gyártott minőségi termékeink országon túlnyúlóan is keresettek a márkanévnek köszönhetően.

A cégünk a 2017-es évben új gyártóegységgel bővült, melyben jelentős kapacitásnövekedés mellett már nemcsak műanyag-, hanem alumínium nyílászáró gyártás is helyet kapott.

Feladatok:

  • Beérkező ajánlatkérések és megrendelések feldolgozása
  • Irodai munkával kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Szakmai tanácsadás a partnerek részére

Elvárások:

  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • Ügyfél orientált szemlélet
  • Logikus gondolkodás
  • Csapatszellem

Előnyök:

Felsőfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Betanulási időszak
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Fiatal, dinamikus csapat

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.