Raktározás, logisztika

Raktáros állás Kerecsenden versenyképes fizetéssel

Munkavégzés helye: Kerecsend
2018. 10. 04. 11:50

Raktáros

munkatársat keres

a Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Belga tulajdonú, kerecsendi székhelyű, 100 főt foglalkoztató, könnyűfém megmunkálást végző termelő cég keres raktáros munkakörbe munkatársat. Cégünk dizájnbútorok gyártásával foglalkozik - korszerű technológia alkalmazásával - Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Feladatok:

  • alapanyag és segédanyag raktárkészlet kezelése
  • áruátvétel és kiadás, leltározás
  • raktári mozgások adminisztrációja vállalt irányítási rendszerbe
  • a munkaterület folyamatos tisztán tartása
  • egyéb raktározási feladatok elvégzése

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekműszaki
  • fémipari jártasság
  • problémamegoldó szemlélet
  • állóképesség

Előnyt jelent:

  • fémipari termékek raktározásában szerzett tapasztalat

Bérezés:

Megegyezés szerint tapasztalat és munkavégzési teljesítés arányában. (Jelentkezéskor bérigényt kérjük feltüntetni.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Egy műszakos, nyolcórás munkarend
  • Kulturált munkakörülmények
  • Több váltás munkaruha, melyet a cég tisztíttat
  • Jó hangulatú fiatal csapat
  • Családias légkör
  • Bejárás céges kisbuszokkal

Várjuk mindazok jelentkezését korra és nemre való tekintet nélkül, akik hosszú távra gondolkodnak, elhivatottak munkájukban és kedvet éreznek ahhoz, hogy egy 100 fős könnyűfém megmunkáló - termelő cégnél helyezkedjenek el.

Jelentkezni önéletrajz küldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve a 36/450-117-es telefonszámon lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése