Raktározás, logisztika

Diszponens beszerző kollégát keresünk automata sebességváltó-gyártás területére

Munkavégzés helye: Eger
2018. 10. 01. 12:10

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Automata sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Diszponens beszerző

Feladatok:

  •   Termeléshez szükséges anyagok, alkatrészek keretszerződések alapján történő beszerzése
  •    Szállítási határidők és mennyiségek nyomon követése, szállítási elmaradások elemzése
  •    Készlet- és ellátási lánc menedzsment
  •    Kapcsolattartás a beszállítókkal
  •    Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése
  •    Alapanyag felfutások és kifutások koordinálása
  •    Extra szállítások szervezése, nyomon követése
  •   Statisztikák és beszámolók készítése

Elvárások:

  •    Felsőfokú végzettség
  •    Hasonló logisztikai területen szerzett munkatapasztalat
  •    Német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  •    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  •    Kiváló kommunikációs készség, rendszerben való gondolkodás, határozott fellépés
  •    Jó problémamegoldó, feladatorientált személyiség
  •    Csapatmunkára való készség, rugalmasság
  •    Önálló munkavégzés, precizitás

Előnyök:

  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  •    Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  •    Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  •    Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  •    Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  •    Választható cafeteriát
  •    Étkezési támogatást
  •   Különböző sportolási lehetőségeket
  •    Iskolakezdési támogatást
  •   Vállalati óvodát
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése