Egyéb munkalehetőségek

Karbantartó munka Egerben, versenyképes jövedelemmel

Munkavégzés helye: Eger és környéke
2018. 09. 28. 11:18

Karbantartó

Cégünkről:

A Platt 2003 Kft. néhány éve európai színtérre kilépő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió kiemelten elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Pozíció: karbantartó

Feladatok:

  • dolgozóink részére a gépek, kézi szerszámok állapotának folyamatos szinten tartása
  • gépek üzemeltetése során nem várt hibák feltárása, lehetőség szerinti javítása
  • ütemezett karbantartások elvégzése gyártó gépeken
  • épületek karbantartása, javítása, állagmegőrzés

Elvárások:

  • villanyszerelő,villamosipari szakirányú végzettség;
  • precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • 1-2 év karbantartási vagy kivitelezési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • számítógépes ismeretek; Microsoft Office

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Stabilitás
  • Jó munkahelyi légkör

Érdemes tudni rólunk és a munkáról:

  • Cégünk Eger környékén tevékenykedő, fémipari cég, amely stabil hosszú távú munkahelyet szeretne biztosítani
  • Munkájához rengeteg személyes segítséget, jó csapatot, és biztos alapokat adunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne aktív részese vállalatunk további fejlődésének, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése