Gyártás, termelés

Technológus állás Eger mellett tevékenykedő vállalatnál

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger és környéke
2018. 09. 28. 11:05

 Technológus

Néhány gondolat cégünkről:

A Platt 2003 Kft. 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

A jövőbeni tervek megvalósításához egy olyan motivált kollégát keresünk, aki a cégnél mérnöki feladatokat lát el.

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése (árajánlatkérések iktatása, megvalósíthatóság vizsgálata, alapanyagárak bekérése, kalkulációk készítése),
  • Új termékek technológiai feldolgozása: rajzdokumentáció készítése, gyártási technológia meghatározása, anyagszükségletek meghatározása,
  • Gyártás támogatása: készülékek tervezése, együttműködve az üzemekkel, üzemekben folyó gyártás műszaki felügyelete
  • Változásközlések feldolgozása, menedzselése,
  • Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzés,
  • Részvétel fejlesztési, gyártás-optimalizálási projektekben.

Elvárások:

  • Elsősorban felsőfokú végzettség, gépészmérnöki diploma (termelésben szerzett releváns tapasztalat esetén középfokú végzettség is megfelelő. Ha a nyelvvizsga hiánya miatt nem rendelkezel diplomával, az nem jelent problémát.),
  • Termelési környezetben szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • AutoCAD tervező program ismerete, valamilyen 3D rajzolóprogram magabiztos használata,
  • Microsoft Office programcsomag ismeret.

Előny:

  • Társalgási szinten német és/vagy angol nyelvtudás, írásban és szóban,
  • Lean eszközök ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, egyéb juttatások
  • Bejárási támogatás,
  • Stabil, biztos háttér
  • Fiatal, lendületes jó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem"  gombra kattintva bérigény megjelölésével.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.