Egyéb munkalehetőségek

Karbantartási csoportvezető munkakörben álláslehetőség Ózd és környékén

Munkavégzés helye: Eger és környéke
2018. 09. 28. 11:00

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

A Platt 2003 Kft. dinamikusan fejlődő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő, fémmegmunkálással, különböző acélszerkezetek gyártásával foglalkozó vállalat. Termékeinket túlnyomórészt nyugat-európai piacra gyártjuk, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

A Platt 2003 Kft. töretlen fejlődése, a gyártás és a géppark folyamatos bővülése a szervezet folyamatos fejlesztését igényli. Terveink megvalósításához karbantartási csoportvezető kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Vállalat ingatlanjaival kapcsolatos létesítmény fenntartási feladatok tervezése, koordinálása.
  • Vállalat gépparkjával kapcsolatos karbantartási feladatok tervezése, koordinálása.
  • A vállalat karbantartásáért felelős munkatársainak irányítása és ellenőrzése.
  • Karbantartási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése
  • Napi, heti és éves karbantartási munkálatok megtervezése, lebonyolítása és részvétel az elvégzésében
  • Alkatrészellátás, karbantartással kapcsolatos megrendelések koordinálása
  • Gyártás hatékonyságának és folyamatosságának biztosítása
  • Fejlesztésekkel kapcsolatos projektek teljes lebonyolítása
  • Beruházások (gép, eszköz) koordinálása
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, munka-, tűz- és környezetvédelmi szolgáltatókkal
  • Eszköznyilvántartás vezetése, mozgások folyamatos rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • A vállalat által meghatározott mutatók elérése, meghibásodás miatti állásidők csökkentése

Elvárások:

  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • Karbantartási vezetőként 2 éves tapasztalat, kisebb csapat irányításával
  • Rendszerszemlélet
  • Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • Határozottság, jó kommunikációs képesség
  • Önálló, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • már megszerzett, vagy folyamatban lévő szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, egyéb juttatások
  • Bejárási támogatás
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • Személyes fejlődési, képzési lehetőség, tanulmányok támogatása

Egyéb információ:

  • teljes munkaidő
  • munkavégzés helye: Felsőtárkány (Eger) – Berva ipartelep

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése