Szakmunka

CNC megmunkáló központos és horizontos munkatársat keresünk egri munkavégzésre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 09. 25. 16:14

schoen + sandt Hungary Kft. (3300 Eger, Kistályai út 6.)
a megnövekedett feladatai ellátására azonnali belépéssel

CNC megmunkáló központos  és Horizontos munkatársat keres

Elvárások:

  • szakirányú végzettség

Előny:

  • NCT vagy Heidenhain program ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység egy nemzetközi vállalatnál
  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint + cafetéria juttatás
  • 15 Ft /km üzemanyag támogatás vagy távolsági bérlet 86 % támogatása  ill.  helyi bérlet 100%-os támogatása
  • Beiskolázási támogatás
  • Baleset – és betegbiztosítás
  • Ingyenes munkaruha és annak tisztítása
  • Dolgozók továbbtanulási támogatása
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkahely
  • Céges Családi nap

Érdeklődni, jelentkezni önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése