Pénzügy, számvitel, kontrolling

Munkaügyi és kontrolling ügyintéző munkatársat keres a Stühmer Kft.

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Maklár, Heves-megye
2018. 09. 12. 11:31

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres teljes munkaidőben

MUNKAÜGYI ÉS KONTROLLING ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRSAT

Főbb feladatok:

  • toborzás-kiválasztás
  • munkaügyi dokumentáció elkészítése, továbbítása a bérszámfejtés felé
  • hirdetések, munkaköri leírások fogalmazása
  • önéletrajzok kezelése, interjúk szervezése és lefolytatása
  • jelenléti ívek ellenőrzése, előkészítése bérszámfejtésre
  • bérszámfejtés ellenőrzése
  • leszámoló dokumentumok előkészítése
  • egészségügyi kiskönyvek érvényességének ellenőrzése, üzemorvosi vizsgálatok szervezése
  • munkavállalókkal kapcsolattartás, felmerülő kérdések-problémák megoldása
  • forecastok, kimutatások készítése
  • bejövő számlák ellenőrzése
  • alap- és csomagolóanyag árak ellenőrzése
  • kimutatások, elemzések készítése, vezetés számára információk, adatok szolgáltatása
  • leltárak szervezése, ellenőrzése
  • önköltség-számításokban aktív részvétel, utólagos költségkorrekciók elvégzése ügyviteli rendszerben
  • kötelező statisztikák elkészítése, majd továbbítása a megfelelő csatornán keresztül

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 1-3 éves tapasztalat (HR és kontrolling területen)
  • gyors, logikus gondolkodás
  • kiváló kommunikációs készség
  • talpraesett, határozott fellépés
  • problémák azonnali felismerése, és javaslattétel azok megoldására
  • kreativitás
  • önálló munkavégzés
  • számítógépes programokban tapasztalat (ügyviteli rendszerek, Excel, stb.)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése