Minőségbiztosítás

Beszállítói minőségbiztosítási mérnöknek álláslehetőség Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 09. 10. 10:00

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft.

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres.

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • Vásárolt alkatrészek, anyagok ellenőrzésének koordinálása
  • PAPP alkatrészek minősítése, elbírálása
  • Alkatrész beérkezések nyomon követése
  • Reklamációk kezelése, szerkezet eltérési kérelmek elkészítése, nyomon követése
  • Intézkedések elindítása és nyomon követése (például utómunkálás, szállítások felfüggesztése)
  • Hibaelmzés
  • Dokumentációk naprakész kezelése
  • Beszállítókkal, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Beszállítók auditálása, és folyamatos fejlesztése
  • Az ellenőrző személyzet utasítása és segítségnyújtás a problémás esetekben

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy hasonló műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Autóiparban szerzett 2-3 éves minőségbiztosítási tapasztalat (IATF 16949)
  • FMEA, 8D ismeret, belső auditori képesítés
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Naprakész számítógépes ismeretek
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • APQP, PAPP, MSA, SPC ismeretek

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése