Raktározás, logisztika

Anyagmozgató munkatársat keresünk automata sebességváltó-gyártás területére

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 09. 05. 08:08

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Anyagmozgató

Feladatok:

  • A szereldén belüli anyagmozgás biztosítása targoncákkal
  • Az áru, anyagok, alkatrészek, szerelvények és késztermékek rendelkezésre állásának biztosítása a szereldében, a raktárban vagy a szállítási területeken megjelölt helyen
  • A szállítási dokumentáció teljességének és helyességének ellenőrzése
  • Forgács, hulladék, üres konténerek stb. elszállítása
  • Az olajellátó rendszer, targoncák, anyagmozgató berendezések és konténerek/tartályok karbantartása
  • A berendezések és tartályok üzembiztonságának biztosítása.
  • A felmerülő problémák megoldása önállóan vagy konzultációt követően
  • A terület ellátása a szükséges árukkal
  • A gépek és rendszerek karbantartásának és szervizelésének segítése
  • A részleg tisztántartása

Elvárások:

  • Középfokú szakképzettség
  • Érvényes targoncavezetői engedélyek
  • MS Office ismeretek (Excel)
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Felelősségteljes munkavégzés, nagyfokú figyelem az elvégzett feladatokra
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Széleskörű sportolási lehetőségek
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése