Akár egy műszakos betanított munkás álláslehetőség Egerben

Ledora Plus Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Eger

2022. 06. 28.

Kollégákat keresünk üzemeinkbe állandó nappalos, állandó délutános, állandó éjszakás és váltóműszakba.

Nálunk a műszakbeosztás kiszámítható, a fizu korrekt és időben érkezik, valamint minden dolgozóval hosszú távon tervezünk.

Ha nincs szakmád, ne aggódj, tapasztalt munkatársaink betanítanak. A Kőlyuk úti üzemünk bővítése miatt jelenleg a Szövetkezet utca 2. szám alatti telephelyünkön termelünk, gyere be megnézni minket hétköznap, hívj a bejelentkezés után megtekinthető számon vagy irj ránk facebookon:

Feladatok

  • Könnyű fizikai munkavégzés
  • Betanított jellegű munka

Elvárások

  • Nincs szükség szakmai végzettségre, a munkafolyamatok könnyen megtanulhatók.

Előnyök

  • Pékségben, élelmiszergyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jó csapat, korrekt fizu és kiszámíthatóság.
  • Többféle műszakbeosztás
Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott