Fiatal gyógytornásznak álláslehetőség Egerben

Magyar Segítő Kezek Alapítvány
Eger
Bruttó 90 000 Ft - 190 000 Ft / hónap
2018. 08. 16.

18-25 év közötti fiatal, kedves gyógytornászt keresünk egri munkahelyre.

A munka legnagyobb részét sérült emberek tornáztatása, mozgatása, segítése tenné ki egyéni és csoportos formában.

Illetve némi asszisztencia és adminisztráció is a feladatok közé fog tartozni, napi 4-6 vagy 8 órában, heti 20-30 vagy esetleg 40 órás munkaidőben. (megbeszélés kérdése)

Ha van kedved ehhez a munkához és szeretnél egy kis létszámú, fiatalos csapatban dolgozni akkor jelentkezz bátran a hirdetésünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • izmok és izületek kimozgatása
  • mozgásterjedelem fokozása
  • asszisztencia
  • adminisztráció

Elvárások

  • kedvesség, empátia, segítőkészség
  • önmagára és környezetre való igényesség
  • precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk

  • kellemes, barátságos munkahely
  •  hosszútávú munkalehetőség
  •  rugalmas munkaidő és pozició