Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Készárú és alapanyag raktáros állás Kerecsenden

Sanamöbel Kft.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Kerecsend

2018. 08. 10. 14:24

A Sanamöbel Bútorgyártó Kft. munkatársat keres

Készárú és alapanyag raktáros

munkakörbe.

Belga tulajdonú, kerecsendi székhelyű, 100 főt foglalkoztató, döntően könnyűfém megmunkálási tevékenységet végző termelő cég keres Készárú és alapanyag raktáros munkatársat. Cégünk dizájnbútorok gyártásával foglalkozik - korszerű technológia alkalmazásával - Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Feladatok:

  • Alapanyag, valamint készárú raktározás
  • ERP rendszerben készárú lejelentések kezelése, ellenőrzése
  • Etikettek készítése csomagoláshoz
  • Csomagolás ellenőrzése
  • Készárú raktár rendezettségének fenntartása
  • Készárú előkészítése a kamionok pakolásához

  • Középfokú  végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeret

Előnyt jelent:

  • ERP (vállalatirányítási rendszer) ismerete
  • Minimum 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

Bérezés:

  • Megegyezés szerint (Jelentkezéskor bérigényt kérjük feltüntetni!)

Várjuk mindazok jelentkezését korra és nemre való tekintet nélkül, akik hosszú távra gondolkodnak, elhivatottak munkájukban és kedvet éreznek ahhoz, hogy egy 100 főscégnél helyezkedjenek el.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kulturált munkakörülmények
  • Jó hangulatú csapat, családias légkör

Kérjük, küldje fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el!