Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Kertész munkakörben álláslehetőség Egerben

ZF Hungária Kft.

Betanított, fizikai munka

Munkavégzés helye: Eger

2018. 08. 10. 10:36

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a

ZF Hungária Kft.  munkatársat keres Kertész pozícióba

Feladatok

  • A vállalat zöldterületeinek gondozása, részvétel parkosítási munkálatokban (növények ültetése, ápolása és metszése, rendszeres fűnyírás, sövényvágás, valamint gondoskodás a szükségszerű öntözésről)
  • Az évszaknak és időjárásnak megfelelően a vállalat közlekedő útjainak és térburkolatainak tisztántartása
  • Időjárás-függő ügyeleti feladatok ellátása
  • Udvarosi munkák végzése, hulladéktárolók ürítése

Elvárások

  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság és pontosság
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Lojalitás, fegyelmezettség
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét