Egerben beugrós eladónak munkalehetőség

Matracdepó Kft.
Eger
2018. 08. 09.

Egri Matradepó Üzletbe beugrós eladót keresek havi hét napra.

Rugalmasság fontos, kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
  • Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés
  • A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása
  • Gondoskodik az aktuális akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
  • Nyitással és zárással kapcsolatos teendők ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált és érdeklődő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Gyors, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Értékesítési (eladói) tapasztalat