Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Biztonsági Őr állás automata sebességváltó-gyártás területén

ZF Hungária Kft.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Eger

2018. 08. 08. 09:23

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Biztonsági Őr

Feladatok

  • Vállalti objektumvédelemmel kapcsolatos szabályok követése és betartása
  • Őrzés-védelmi szolgálat ellátása
  • Járőri feladatok végrehajtása
  • Személy, gépjárműforgalom be-kiléptetése, ellenőrzése
  • Ellenőrzési eseménynapló elektronikus vezetése
  • Portaszolgálat ellátása
  • Napi riportok elektronikus elkészítése

Elvárások

  • Érvényes személy-és vagyonőri igazolvány
  • Minimum középfokú végzettség, érettségi előny
  • Vagyonvédelmi törvények naprakész ismerete
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Büntetlen előélet (30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány)
  • Postosság, precizitás, megbízhatóság
  • Munkavégzés során udvarias kommunikáció
  • Elkötelezettség, fegyelmezettség a napi munkavégzés során
  • Munkavégzés többműszakos munkarendben

Előnyök

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

    • Vállalati jelzéssel ellátott egyenruha
    • Iskolakezdési támogatást
    • Széleskörű sportolási lehetőségek
    • Étkezési támogatást
    • Cafatéria 7%
    • Jó munkahelyi atmoszféra és igényes munkakörnyezet
    • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
    • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
    • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét