Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Szerelő kollégát keres az Aventics Hungary Kft. Egerben

Aventics Hungary Kft.

Betanított, fizikai munka

Munkavégzés helye: Eger

2018. 08. 07. 14:05

Pneumatikus szelepek és hengerek készülnek nemzetközi piacra Heves megye egyik legjelentősebb vállalatánál az Aventics Hungary Kft-nél. Az Aventics cégcsoport legnagyobb európai gyára jelenleg mintegy 25 ezer féle terméket kínál partnereinek, a vevők száma meghaladja a 10 ezret. Az egri vállalat vezető szerepet tölt be a henger megmunkálásban és szerelésben, emellett szelepeket, hengereket, hajózási termékeket, valamint haszonjárművekbe építhető pneumatikai részegységeket gyárt. Termékeinket többek között az élelmiszer-, textil és járműiparban, a csomagolás – és nyomdatechnikában, illetve a fémmegmunkálásban hasznosítják.

Feladatok

• Pneumatikus eszközök, szelepek, hengerek szerelése;

• Kis darabszámú, egyedi megrendelések teljesítése;

Elvárások

• Középfokú iskolai végzettség (érettségi, vagy szakmunkás bizonyítvány);

• Minimum 2 év iparban szerzett tapasztalat;

• egri, vagy Eger környéki lakóhely;

• Három műszakos munkarend vállalása;

• Nagyfokú precizitás, minőségi, pontos munkavégzés;

• Jó állóképesség, munkavégzésre alkalmas egészségi állapot;