Minőségbiztosítás

Bejövő áru ellenőr munka automata sebességváltó-gyártás területén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 08. 03. 13:19

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft.

Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres:

Bejövő áru ellenőr

Feladatok:

  • Bejövő áru vizsgálati folyamatainak végrehajtása és dokumentálása
  • Alkatrészek ellenőrzése, minősítése
  • Elsőminta, prototípus termékek vizsgálatában, dokumentálásában való részvétel
  • Mérőprogramok használata
  • Dokumentáció változások követése
  • Mérőeszköz, gép kalibrálása
  • Hibás alkatrészek kezelése a vonatkozó utasításoknak megfelelően
  • Reklamációs dokumentációk előkészítése
  • A javító intézkedések nyomon követése, az ellenőrzési eljárások optimalizálása
  • A területtel kapcsolatos kimutatások készítéséhez adatszolgáltatás

Elvárások:

  • Fémipari végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Metrológiai és mérőeszköz használati ismeretek
  • Megbízható számítógépes ismeretek (MS Office, SAP R/3)
  • Csapatban való együttműködés
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Lojalitás, fegyelmezettség
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök:

  • Méréstechnikus, műszaki képzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése