Mérlegképes könyvelő állás egri könyvelőirodában

Agria Profit 98 Kft.
Eger
2021. 04. 19.

Mérlegképes könyvelői munkatársat keres egri könyvelő iroda.

A munkaviszony 8 órás. Nem egri jelentkezők esetében a bejárás költségét támogatjuk.

Javadalmazás formája munkabér és bérlettámogatás.

Feladatok

  • Feladatok között az ügyfél kapcsolattartás, kontírozás, rögzítés, adóbevallások, beszámolók készítése szerepel.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői képesítés (akár folyamatban levő is).
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek (word, excel stb.).
  • Szakmai támogatás mellett önálló munkavégzes.

Előnyök

  • 1-2 év szakmai gyakorlat. RLB könyvelő program ismerete.

Amit kínálunk

  • Rendszeres továbbképzés.
  • Társaságunk fizeti a mérlegképes könyvelők kötelező továbbképzését.
  • Igényes munkakörülmény a belvárosban, segítőkész kollégák.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott