Üzletvezető munkatársat keres Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedésbe

Unix Autó Kft.
Eger
2018. 08. 01.

Nagykereskedelmi területen működő, magyarországi nagyvállalat az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok

  • 18-20 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése
  • Kirendeltségi munkafolyamatok operatív irányítása
  • Az értékesítési folyamatok támogatása
  • Partnerekkel való személyes kapcsolattartás, professzionális ügyfélkiszolgálás biztosítása
  • Értékelések és beszámolók készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú – műszaki vagy kereskedelmi – végzettség
  • Értékesítésben vagy logisztikai területen szerzett – több éves vezetői gyakorlat
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Több hónapos betanítási program, központi képzések
  • Folyamatos fejlődés, karrier lehetőség
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában (szabad hétvége)
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Kimagasló kereseti lehetőség, béren kívüli juttatások (cafeteria)