Egri online média munkatársakat keres

Beszéljük meg! Kft.
Eger
Bruttó 100 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2018. 07. 20.

Az EgriÉlet.hu online média munkatársakat keres!

Jelentkezz, ha:

  • Érdekel az alábbiak közül valamelyik: Autók, Üzleti élet, Gasztronómia, Sport, Szépségápolás, Divat, MARKETING, FOTÓZÁS/FILMEZÉS, vagy bármi más, amiben önmagad lehetsz.
  • 25 év alatti, regisztrált munkanélküli vagy (vagy ezt meg tudja oldani).
  • akarsz egy lendületes média fejlődésében részt venni
  • egri (eger környéki) vagy, vagy egri kötődésed van
  • nem félsz megmutatni ki vagy

Feladatok

  • vlog készítése különböző temákban
  • vagy cikkek írása
  • vagy újságírás
  • vagy magazin szerkesztés
  • vagy marketing
  • vagy fotózás, operatőri munka
  • vagy adminisztráció

Elvárások

  • 25 év alatti, regisztrált munkanélküli vagy (vagy ezt meg tudja oldani)
  • egri (eger környéki), vagy egri kötődésed legyen (akár iskola, munka)

Előnyök

  • fiatalos lendületes csapat
  • rugalmas munkaidő
  • kiváló ajánló levél a továbblépéshez

Amit kínálunk

  • akár 8 órás bejelentett munka
  • képzés
  • csapat