0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Gyártástechnológus kollégát keresünk Füzesabonyba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Pikopack Zrt.

Gyártás, termelés

Munkavégzés helye: Füzesabony

2018. 07. 12. 08:19

A Pikopack Zrt., a fém-csomagolóeszközök legnagyobb magyarországi előállítója, mintegy 50 éves múltra tekint vissza, közel 500 főt foglalkoztat.

Munkatársat keresünk gyártástechnológus munkakörbe

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További információ a következő telefonszámon kérhető: 30/6023067

www.pikopack.hu

Cím:3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.

Feladatok

  • automatizált gyártóberendezések és gyártósorok felügyelete
  • a termelés folyamat technológiai és minőségi felügyelete,  optimalizálása, dokumentálása
  •  a gyártó géppark szakszerű kezelésének figyelemmel kísérése,  gondmentes működésének biztosítása
  •  új termékek kapcsolatos dokumentumuk kezelése
  •  a gyártás és a gépadatok dokumentálása
  •  géprajzok, szerszámrajzok készítése dokumentálása

Elvárások

  •  gépészmérnök vagy műszaki felsőfokú végzettség
  •  felhasználói szintű számítógépes ismeretek (AUTO-CAD/SOLID EDGE tervező szoftver ismerete, Microsoft Office csomag, Power Point,)
  •  hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  •  automatizált gépsorok ismerete
  •  minőségbiztosítási technikák ismerete
  •  csapatmunkára való képesség

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  •  gépgyártástechnológiai ismeret

Amit kínálunk

  •  versenyképes bérezés
  •  étkezési utalvány
  •  munkába járás támogatása
  •  betanulás biztosítása