Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Értékesítő munkatárat keresünk orosz vagy ukrán nyelvtudással

Leatex Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Füzesabony

2018. 07. 02. 10:16

Értékesítő munkatárs orosz vagy ukrán nyelvtudással

1998-óta működő, használt ruha kereskedelemmel foglalkozó füzesabonyi  cégünkhöz keressük új kollégánkat, akinek feladata Orosz illetve Ukrán  piacon új vevők felkutatása, velük való kapcsolattartás lesz.

Szereted a kihívásokat?

Gyakorlott értékesítő vagy? Vagy egyszerűen csak úgy érzed rátermett
vagy, és szeretnéd magad kipróbálni ezen a területen?

Jelentkezéseket várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy a  30-587-2380 telefonszámon

Elvárások

  • orosz / ukrán nyelvtudás
  • agilis, talpraesett, proaktív személyiség
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • értékesítői szemlélet

Előnyök

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • támogató kollégák
  • versenyképes jövedelem