Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Minőségellenőr munka Egerben manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

ZF Hungária Kft.

Minőségbiztosítás

Munkavégzés helye: Eger

2018. 06. 28. 08:20

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres.

Feladatok

  • Technológiai műveletek első- és szériális darabjainak mérése, minősítése, dokumentálása
  • Szériális-, proto-, PPAP-gyártás indítása, mérése, minősítése, dokumentálása
  • Mérőszobára bekerülő alkatrészek mérése, minősítése, dokumentálása
  • Mérőgépek, mérőeszközök, vizsgáló berendezések használata, karbantartása, az eszközök megfelelő kalibráltságának biztosítása
  • Mérési módszerek kidolgozása, megvalósítása
  • Részvétel a gyártásban tapasztalható, mérőszobával összefüggő problémák megoldásában
  • Repedésvizsgálat, köszörülési beégés vizsgálat, végellenőrzés előírások szerinti elvégzése

Elvárások

  • Fémipari végzettség
  • Műszaki rajz ismeret
  • Mérőeszköz ismeret, mérőeszközök magabiztos használata
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyök

  • Forgácsolásban való jártasság
  • Koordináta méréstechnika ismerete és alkalmazása a gyakorlatban

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyimunkahelyimunkahelyi munkahelyimunkahelyimunkahelyi munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • További béren kívüli juttatást (cafeteria)
  • Étkezési támogatást
  • Széleskörű sportolási lehetőségek
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát