Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Raktáros munkalehetőség Eger mellett tevékenykedő vállalatnál

PLATT 2003 Kft.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Eger

2018. 06. 27. 10:24

Raktáros

Cégünkről:

A Platt 2003 Kft. néhány éve európai színtérre kilépő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió kiemelten elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Pozíció: raktáros

Feladatok

  • A raktárba érkező áruk átvétele, betárolása
  • A kiszállítandó áruk összekészítése, kitárolása, átadása
  • Anyagmozgató gépek, targonca kezelése
  • A raktári mozgatásokhoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Egyéb raktári tevékenységhez kötődő munkákban való részvétel

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
  • Pontosság
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Jó fizikai állóképesség
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyök

  • Versenyképes bérezés, cafeteria
  • Bejárási támogatás,
  • Stabil, biztos háttér
  • Lendületes, jó csapat

Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél csapatunk aktív részese, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.