Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Mérlegképes könyvelő állás Egerben, manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területén

ZF Hungária Kft.

Pénzügy, számvitel, kontrolling

Munkavégzés helye: Eger

2018. 06. 27. 09:47

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére munkatársakat keres.

Feladatok

  • A könyvelt szállító számlák alaki tartalmi ellenőrzése és könyvelése a jogszabályi előírásoknak megfelelően
  • Banki utalások összeállítása
  • Havi és éves zárások elkészítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Folyószámla egyeztetés
  • Együttműködés a könyvvizsgálat és hatósági ellenőrzés során

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész számviteli és ÁFA trv. ismeretek
  • Szakmai 2 éves gyakorlat
  • MS Office biztonságos ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, de csapatban való gondolkodás
  • Aktív, igényes, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Biztos, határozott fellépés
  • Logikus gondolkodás

Előnyök

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • IFRS ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét