Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Egerben targoncavezető állás targoncavezetői bizonyítvánnyal és jogosítvánnyal rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Rádi Pékség Sütőipari Kft.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Eger

2018. 06. 26. 14:33

Targoncavezető

Eger

Feladatok:

  • beérkező árukszakszerű kezelése, csomagolásának ellenőrzése
  • Kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Az árumozgásokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • A szkennerek/kézi adatrögzítő berendezések kezelése
  • Részvétel a leltározási feladatokban
  • Alapvető raktári feladatok ellátása
  • Termelés ellátása megfelelő mennyiségű és minőségű raklappal, raklapok minőségi átválogatása,
  • Raktári rend fenntartása.

Elvárásaink:

  • targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány (3324-es típusú,),
  • magas emelésű targoncavezetésben szerzett tapasztalat,
  • minimum alapfokú végzettség (középfokú szakirányú végzettség előny!)
  • csapatban való munkavégzés képessége
  • precíz, pontos és lelkiismeretes munkavégzés
  • megfelelő kommunikációs képesség
  • rugalmasság a túlórák és hétvégi műszakok tekintetében
  • pozitív hozzáállás és szemléletmód

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú,
  • a munkába járás támogatása
  • érdekes és változatos munkavégzés
  • támogató munkahelyi légkör
  • kedvezményes étkezés a cég helyi üzletében,

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Eger, Kistályai út
  • SAP tapasztalat előnyt jelent
  • Idegennyelv-tudás előnyt jelent

Állás, munka területe(i):

  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Eger

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor bérigény megjelölésével küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!