Eladói állás az Agria Parkban nyíló női ruházati üzletben

Bianisis Trade Kft.
Eger
2018. 06. 19.

Az Agria Parkban augusztusban nyíló női ruházati üzletünkbe teljes állású munkatársakat keresünk
eladói pozícióra.

Várjuk azok jelentkezését, akik:

  • kereskedelmi (lehetőség szerint női ruházati) gyakorlattal rendelkeznek
  • nem dohányoznak
  • lendületesek, mosolygósak, nyitottak és jó kommunikációs készséggel rendelkeznek
  • megbízhatóak, pontosak és szeretnének tanulni
  • érdeklődnek a divat és az igényes női ruhák iránt

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva jelentkezhet.

Feladatok

  • vevők megszólítása
  • vevők kiszolgálása, ajánlás és tanácsadás a ruhák, kiegészítők kiválasztásához
  • az áruk megfelelő ismerete
  • az üzlet rendben tartása
  • árurendezés, kirakatrendezés, leltározás
  • pénztárgép és bankkártya terminál kezelése
  • számítógépes készletnyilvántartó rendszerek használata
  • teljes munkaidős állás, váltott műszakban

Elvárások

  • releváns kereskedelmi (lehetőség szerint női ruházati) gyakorlat, tapasztalat
  •  jó kommunikációs és meggyőző készség
  • nyitottság, elhivatottság, tanulási hajlandóság
  • megbízhatóság, pontosság, ápolt megjelenés
  •  előzékenység és udvariasság a vásárlókkal szemben
  • érdeklődés a divat és az igényes női ruhák iránt