0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Irodavezető munkakörbe munkatársat keresünk Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Diák Center Iskolaszövetkezet

Menedzsment

Munkavégzés helye: Eger

2018. 06. 12. 14:59

IRODAVEZETŐ munkakörbe keressük új kollégánkat.

Amit adunk:

  • céges gépjármű használat
  • céges telefon
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes fizetés
  • Munkavégzés helye:
  • Eger

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz és pár sor bemutatkozó e-mail formájában várjuk.

Feladatok

  • Egri iroda vezetése, működéssel kapcsolatos napi rutinfeladatok zökkenőmentes lebonyolítása
  • 4-6 fő irodai alkalmazott munkájának támogatása, felügyelete
  • Interjúk és csoportos tájékoztatók szervezése és megtartása, toborzónapok szervezése lebonyolítása
  • Állásbörzéken való aktív részvétel
  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése és folyamatos figyelése
  • Hirdetések ellenőrzése
  • Új toborzási csatornák felkutatása
  • Új partnerek felkutatása
  • Kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a jelentkezőkkel, a partnerekkel és a vezetőséggel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mobilitás
  • Energikus és dinamikus személyiség,
  • Angol és////vagy német nyelvtudás társalgásszintű ismerete
  • Excel, Word, PowerPoint, Facebook felhasználó szintű ismerete,
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,
  • Önállóság és határozottság,
  • Rugalmasság és nyitottság