Kereskedelem, értékesítés

Marketinges kollégát keresünk Egerben

Munkavégzés helye: Eger
2019. 10. 02. 16:18

Marketinges kollégát keresünk Egerben teljes munkaidőben.

Elvárások:

  • ​Online marketingben szerzett tapasztalat / érdeklődés
  • Felsőfokú végzettség, diploma előnyt jelent
  • Pozitív attitűd, megoldás-orientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Határozott fellépés, rugalmas és nyitott személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése
  • Eredmény orientált gondolkodásmód

Előny:

  • Értékesítésben szerzett korábbi tapasztalat

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, munkakör megnevezéssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése