Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

A Hungaro Copter Kft. programozókat keres verpeléti telephelyére

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Hungaro Copter Kft.

Gyártás, termelés

Munkavégzés helye: Verpelét

2018. 05. 16. 13:52

A Hungaro Copter Kft. keres gyakorlattal rendelkező CNC programozókat verpeléti telepére.

Munkavégzés:

  • 1 vagy több műszakos munkarend.

Feladatok:

  • CNC esztergák, vagy megmunkáló központok önálló programozása.
  • Meglévő és új termékekre való ráállások, gyártási technológia elkészítése.

Elvárások:

  • min. 1 év szakirányú tapasztalat
  • elemző és problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • szakmai kihívást jelentő feladatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • munkásszállás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Verpelét, 3351 Kossuth utca 64.

Ha az állás felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre: info@hungarocopter.hu