0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Műszaki szakoktató (Mechatronikus karbantartó) munkatársat keresünk Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

ZF Hungária Kft.

Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Munkavégzés helye: Eger

2018. 05. 15. 10:45

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Műszaki szakoktató (Mechatronikus karbantartó)

Feladatok:

  • A központi program és a ZFH elvárásai alapján éves oktatási rend kidolgozása
  • Szakmunkástanulók gyakorlati oktatásához előírt törvényi-, munkavédelmi-, környezetvédelmi- és egészségvédelmi feltételek biztosítása
  • A központi programban, tanmenetben előírt haladási rend követése
  • Termelési gyakorlaton résztvevő tanulók programjának kialakítása, szervezése, ütemterv készítése, tanulók teljesítményének nyomon követése
  • A tanuló diákok tevékenységének, munkájának segítése, irányítása, ellenőrzése
  • Évközi, illetve záróvizsga feladatok megtervezése, munkadarabok rajzának elkészítése
  • Tanműhely működtetése, eszközök műszaki állapotának felügyelete
  • Tanulók felkészítése a ZFH vizsga szabályok és munkavégzési feladatokra

Elvárások:

  • Mechanikus és elektromos karbantartási gyakorlat – legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai vagy ipari automatizálási ismeretek
  • Középfokú gépészeti vagy elektrotechnika-elektronika szakképesítés
  • Műszaki rajzolvasás, mérési ismeretek
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • Aktív, felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú – műszaki szakoktató végzettség
  • Szakoktatói munkatapasztalat
  • Mestervizsga

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Széleskörű sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

allaspalyazatzfh@zf.com

www.zf.com/hu
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 36 520 100