0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Raktárkezelő munkatársat keres Egerben az AVENTICS Hungary Kft.

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Aventics Hungary Kft.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Eger

2018. 06. 05. 14:00

Raktárkezelő (készáru területre)

Az AVENTICSpneumatika komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető gyártója, amely a gépgyártás és az ipari automatizálás területére kínál termékeket és szolgáltatásokat. Az idén ötven éves fennállását ünneplő egri üzemünk a cégcsoport legnagyobb gyára.

Az Aventics Hungary Kft. nem egy klasszikus értelemben vett tömeggyártó cég, hanem sokkal inkább a pneumatikai ágazat egyedi megoldásokra specializálódott szakértője. Bármilyen összetettek vagy szokványostól eltérőek is legyenek ügyfeleink elképzelései, az AVENTICS-nél gondoskodunk róla, hogy azok megvalósuljanak – akár egészen kis szériában.

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat;
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Ms Office);
  • Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása;
  • Csapatmunka, stressz tűrés;

Feladatok:

  • Üzemből vagy alapanyagraktárból érkező áruk mennyiségi ellenőrzése, bevételezése
  • Termékek csomagolása, szállításra történő előkészítése a szállítólevél alapján
  • Anyagkezelés targoncával
  • Számítógépes anyagkönyvelés

Munkába állás:  2018. január

Várjuk önéletrajzod és motivációs leveled a palyazat@aventics.com email címre!