0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Élhajlító gépkezelő álláslehetőség Egerben, középfokú végzettséggel rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Platt 2003 Kft.

Gyártás, termelés

Munkavégzés helye: Eger

2018. 05. 10. 12:28

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat. Az árbevétel, a hozzáadott érték és foglalkoztatott létszáma alapján már évek óta szerepel Heves megye TOP50 vállalkozása között.
Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként lemezalkatrészek, gépburkolatok és kazántestek gyártásával foglalkozunk, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.
Vevőink kompromisszumok nélküli kiszolgálása érdekében csapatunkat motivált élhajlító gépkezelő kollégákkal szeretnénk bővíteni.

Feladatok:

CNC/NC vezérlésű élhajlító gépen hajlítási feladatok elvégzése:
• gépen történő átállások, beállítások elvégzése
• önálló szerszámkiválasztás
• kész munkadarabok levétele
• Gép alapszintű karbantartása
• Munkavégzésének minőségellenőrzése
• Sablonok kezelése, áttekinthető tárolása

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Tolómérővel és szögmérővel történő pontos mérési ismeretek
• Műszaki rajzolvasási készség, térlátás
• Számítógépes ismeretek
• Precizitás, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
• Szakirányú, fémipari végzettség (pl. gép/karosszéria lakatos, esztergályos, marós, autószerelő, stb.)
CNC/NC vezérlésű gépek ismerete
• Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek és gyakorlat

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, juttatások
• Változatos, kihívásokkal teli feladatok
• Stabilitás

Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát a hr@platt.hu e-mail címre.