Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

A Platt 2003 Kft.-hez raktáros kollégát keresünk középfokú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Platt 2003 Kft.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Eger és környéke

2018. 05. 10. 12:15

Raktáros

Cégünkről:
A Platt 2003 Kft. néhány éve európai színtérre kilépő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió kiemelten elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Pozíció: raktáros

Feladatok:
• A raktárba érkező áruk átvétele, betárolása
• A kiszállítandó áruk összekészítése, kitárolása, átadása
• Anyagmozgató gépek, targonca kezelése
• A raktári mozgatásokhoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
• Egyéb raktári tevékenységhez kötődő munkákban való részvétel

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Érvényes targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
• Pontosság
• Felelősségteljes, önálló munkavégzés
• Jó fizikai állóképesség
• Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés, cafeteria
• Bejárási támogatás,
• Stabil, biztos háttér
• Lendületes, jó csapat

Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél csapatunk aktív részese, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod a hr@platt.hu e-mail címre.