Szakmunka

Lézergépkezelő pozícióba kollégát keresünk Eger és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger és környéke
2018. 05. 10. 12:12

Lézergépkezelő

Cégünkről:
A Platt 2003 Kft. néhány éve európai színtérre kilépő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió kiemelten elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Pozíció: lézergépkezelő

Feladatok:
• Lemeztáblák megmunkálása kapott szabásterv alapján
• Gép alapszintű karbantartása
• Munkadarabok önálló ellenőrzése

Elvárások:
CNC gépkezelői végzettség
• Precíz, önálló munkavégzés
• Alapfokú számítógépes ismeretek

Előny:
• 1-2 év szakmai tapasztalat
• Targoncavezető jogosítvány

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés,
• Stabil, biztos háttér,
• Fiatal, lendületes csapat,

Munkavégzés helye: Eger környéke

Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél csapatunk aktív részese, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod a hr@platt.hu e-mail címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése