0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Raktáros-Emelőgépkezelő munkakörben álláslehetőség automata sebességváltó-gyártás területén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

ZF Hungária Kft.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Eger

2018. 05. 10. 09:09

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.
Automata sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Raktáros-Emelőgépkezelő

Feladatok:

  • Saját gyártott tételek bevételezése és be tárazása
  • Saját gyártott tételek le/felpakolása és azonosítása
  • Komissió lista alapján tételek kiszedése és felkészítése, azonosítása
  • Import áru átvétele, átcsomagolása és be tárazása automata vagy manuális polcos rendszerbe

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Vezető üléses, vezető állásos, gyalog kíséretű targonca vezetői engedély
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Emelő gépkezelő OKJ végzettség
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Lojalitás, fegyelmezettség
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

allaspalyazatzfh@zf.com

www.zf.com/hu
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 36 520 100