0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Egri cég keres munkatársat raktáros pozíció betöltésére

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Nagyfény Bt.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Eger

2018. 05. 04. 14:20

Gyere és csatlakozz fiatalos, lendületes csapatunkhoz!
Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség!
Dinamikusan fejlődő, KTL festéssel foglalkozó cégünkhöz keresünk munkatársat a következő pozícióra:

Raktáros

Feladatok:

  • A raktárból kimenő és a raktárba beérkező termékek, alkatrészek szakszerű elhelyezése, mozgatása és nyilvántartása, azonosítása, kezelése, szállításra előkészítése
  • Munkaterület tisztán tartása, raktári rend biztosítása
  • A munka-, tűz-, baleset- és környezetvédelmi előírások betartása
  • A gyártás alapanyagokkal történő kiszolgálása
  • Raktározással kapcsolatos dokumentáció pontos kezelése

Elvárások:

  • 2 műszakba járásra való hajlandóság
  • precíz, felelősségteljes, megbízható munkavégzés
  • csapatban dolgozni tudás
  • targonca vezetői engedély megléte és B kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Fényképes önéletrajzokat a következő email címre várunk: nikoletta.bene@nagyfenybt.hu