Mérnök, műszaki, villamossági

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök állás Egerben felsőfokú műszaki végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2018. 04. 27. 10:37

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.
Automata sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • Az alkatrészek minőségtervezési dokumentumainak összeállítása/ APQP elvégzése QR83 szerint
  • A beszállító kiválasztási folyamatban való részvétel
  • Belső és vevői reklamációk elemzése, szükséges jelentések és dokumentációk összeállítása
  • Az ellenőrzési módszerek meghatározása (pl. SPC, a vizsgálat súlyossága, mérési módszer, mérőeszköz stb.)
  • Döntéshozatal a minőség korlátozásáról és a különleges esetekről
  • Intézkedések elindítása és nyomon követése (például utómunkálás, szállítások felfüggesztése)
  • A minőségügyi megbeszélések előkészítése és levezetése a beszállítókkal
  • A minőségi követelményekkel kapcsolatos intézkedések kezdeményezése és ellenőrzése a beszállítóknál
  • Belső és külső auditok tervezése, végzése és dokumentálása
  • Az ellenőrző személyzet utasítása és segítségnyújtás a problémás esetekben

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy hasonló területen szerzett végzettség
  • Jó írásbeli és szóbeli angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office erős felhasználó szintű ismerete
  • Szervezői készségek, elemzőképességek
  • Minőség iránti elkötelezettség
  • Önálló kezdeményezési készség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • SAP felhasználó szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát

allaspalyazatzfh@zf.com

ZF Hungária Kft.
www.zf.com/hu
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 36 520 100

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése