0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök állás Egerben felsőfokú műszaki végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

ZF Hungária Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Eger

2018. 04. 27. 10:37

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.
Automata sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • Az alkatrészek minőségtervezési dokumentumainak összeállítása/ APQP elvégzése QR83 szerint
  • A beszállító kiválasztási folyamatban való részvétel
  • Belső és vevői reklamációk elemzése, szükséges jelentések és dokumentációk összeállítása
  • Az ellenőrzési módszerek meghatározása (pl. SPC, a vizsgálat súlyossága, mérési módszer, mérőeszköz stb.)
  • Döntéshozatal a minőség korlátozásáról és a különleges esetekről
  • Intézkedések elindítása és nyomon követése (például utómunkálás, szállítások felfüggesztése)
  • A minőségügyi megbeszélések előkészítése és levezetése a beszállítókkal
  • A minőségi követelményekkel kapcsolatos intézkedések kezdeményezése és ellenőrzése a beszállítóknál
  • Belső és külső auditok tervezése, végzése és dokumentálása
  • Az ellenőrző személyzet utasítása és segítségnyújtás a problémás esetekben

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy hasonló területen szerzett végzettség
  • Jó írásbeli és szóbeli angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office erős felhasználó szintű ismerete
  • Szervezői készségek, elemzőképességek
  • Minőség iránti elkötelezettség
  • Önálló kezdeményezési készség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • SAP felhasználó szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát

allaspalyazatzfh@zf.com

www.zf.com/hu
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 36 520 100