0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Gépi forgácsoló álláslehetőség Egerben a ZF Hungária Kft.-nél

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

ZF Hungária Kft.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Eger

2018. 04. 26. 08:36

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.
Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépi forgácsoló

Feladatok:

  • A szerszámüzem területén megmunkáló gépek kezelése, manuális, NC/CNC programozás: egyedi alkatrészek megmunkálása maró és megmunkáló-
    központokon a műszak rajz és a technológiai előírások alapján.
  • CNC programok elkészítése: egyszerűbb programok elkészítése Siemens 840D és Heidenhain TNC426 programnyelveken, ez főként furatok és kontúrok
    programozását jelenti 3- és 4 tengelyes gépeken.
  • Minőségellenőrzés műszaki rajz alapján: az elvégzett művelet visszaellenőrzése a megmunkáló gépnél a rendelkezésre álló eszközökkel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség: gépi forgácsoló,
  • NC/CNC gépkezelő, programozó (Siemens 840D, ill. Heidenhain ismeret előny)
  • 3-4 tengelyes marógépek önálló programozása
  • Marási alapismeretek
  • Több műszakos munkarendben történő munkavégzés

Előny jelent:

  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

allaspalyazatzfh@zf.com

www.zf.com/hu
Kistályai út 2. 3300, Eger
+36 36 520 100