Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Pályázatíró, projektmenedzser munkakörbe kollégát keresünk Demjénbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Magyar Pályázati és Marketing Iroda Kft.

Menedzsment

Munkavégzés helye: Demjén

2018. 04. 16. 07:59

Azonnal munkakezdéssel keresünk szakmai gyakorlattal rendelkező EU-s pályázatok megírásában, menedzselésében jártas projektmenedzser szakembert teljes munkaidős állás betöltésére.

Feladatok:

  • projekt-előkészítés, pályázatírás
  • meglévő projektek koordinálása
  • a projektekhez tartozó elszámolások, beszámolók készítése, nyomon követése
  • folyamatos projektmenedzsment

Elvárások:

  • releváns középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés
  • Vállalkozásfejlesztési pályázatok elkészítésében, menedzselésében szerzett 2 éves tapasztalat
  • Előny: mérlegképes könyvelői végzettség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát kérjük, küldje el a palyazat@mapir.hu e-mail címre.