0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Nyomdai gépkezelő munkatársat keresünk Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Calypso Nyomda

Nyomdaipar, dekoráció

Munkavégzés helye: Eger

2018. 04. 13. 13:21

Nyomdai munkatársat keresünk Calypso Nyomda egri munkahelyre,
keskenypályás flexo nyomógépre, és nyomdai utófeldolgozó berendezésekre (áttekercselő, kiszerelő gépre).

Jó műszaki érzékkel rendelkező gépkezelő munkatársat keresünk (könnyű fizikai munka).

Feladatok:

  • Betanítás után az adott gép működtetése;
  • A munkafolyamatok pontos elvégzése az előírt munkautasítások, termelési terv, illetve a munkatáska alapján,
  • A gyártott termékek folyamatos minőségi ellenőrzése, a gyártás pontos dokumentálása.

Elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés;
  • két műszakos munkarend vállalása;
  • műszaki érzék.

Nyomdatechnológiai ismeretek, vagy nyomdában szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Fényképes önéletrajzokat várunk az alábbi elérhetőségre:
calypsonyomda@calypsonyomda.hu